شرکت خدمات مسافرتی خاطره های شاد

 88978007

 09126892092

درباره مابه خاطره های شاد خوش آمدید

image

آشنایی با ما

آژانس مسافرتی خاطره های شاد فعالیت خود را در سال 1376 با مجوز سازمان ایران گردی و جهان گردی آغاز نموده است و با استعانت ازدرگاه ایزد منان و به پشتوانه بهره مندی از تجربیات گذشته وبا بهره گیری از روشهای نوین جهانگردی در سراسر دنیا شرکت خدمات مسافرتی خاطره های شاد با مجوز رسمی صنعت توریسم افتخار دارد که در مسیرهای (استانبول-تایلند-دبی-چین)بصورت سالیانه و مسیرهای (آنتالیا-کوشی اداسی-بدروم-مارماریس)بصورت فصلی چارتر داشته باشد.با توجه به اینکه نمایندگی شرکت درکشور ترکیه شهر استانبول و انتالیا مستقر و اماده میزبانی از شما مسافرین عزیزدر بهترین هتل ها وبا مجربترین کادرراهنما می باشد.

بیشتر بدانید

خاطره های شاد تنها آژانس ایرانی که دارای شریک تجاری داخل ترکیه به نام شرکت Itturist استانبول می باشد که این آژانس مجری تورهای داخلی استانبول و تانکارا می باشد و باعث شده سایر همکاران از خدمات دفتر این آژانس در تهران و استانبول بهره می گیرند. از دیگرخدمات این مجموعه رزرواسیون و فروش بلیط وپروازهای داخلی وخارجی و رزرواسیون هتلهای داخل وخارج کشور اخذ ویزا برنامه ریزی تورهای نمایشگاهی می باشد.

 
Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

وظیفه ما

ما هم اکنون وظیفه ارایه خدمات به مقیاس گسترده ای از گردشگران کشور در سرتاسر جهان را به عهده گرفته ایم و این افتخار را مدیون شما مشتریان همیشگی هستیم.

image

ماموریت ما

جلب رضایت مشتریان و سفری به یاد ماندنی

image

تور استانبول

یکی از بهترین سفرهایی که یک توریست خواهد داشت

image

قیمت مناسب

بهترین سفر را با بهترین قیمت سفر کنید